16. kolo  Slavkov p. Hostýnem - TJ POČENICE-TETĚTICE  3:0 (3:0)
17. kolo  TJ POČENICE-TETĚTICE - Skaštice      2:4 (0:4)
18. kolo  Střílky - TJ POČENICE-TETĚTICE         2:0 (2:0)
19. kolo  TJ POČENICE-TETĚTICE - Mrlínek       1:6 (0:2)
20. kolo  Chvalčov - TJ POČENICE-TETĚTICE     3:2 (3:1)
21. kolo  TJ POČENICE-TETĚTICE - Loukov        3:2 (2:1)
22. kolo  Záříčí - TJ POČENICE-TETĚTICE           2:3 (2:1)
23. kolo  Němčice - TJ POČENICE-TETĚTICE      2:1 (1:0)
24. kolo  TJ POČENICE-TETĚTICE - Lubná          2:3 (1:2)
25. kolo  Kyselovice - TJ POČENICE-TETĚTICE   4:5pp (3:2)
26. kolo  TJ POČENICE-TETĚTICE - Holešov B    6:2 (3:1)

Zimní příprava

neděle 14.2. v 13:00 hod., UT Morkovice:   TJ Počenice-Tetětice - Litenčice  4:1 (2:0) branky: Šimčík 2, Tesák, Juřena
      Na umělé trávě v Morkovicích obě mužstva v prvním poločase předvedla solidní výkon. My jsme se dostali do vedení po Kunčarově vysunutí a chybě brankáře, kdy do prázdné brány skóroval Šimčík. Poté po přihrávce Jánského zvýšil střelou k tyči Tesák, na druhé straně nás několikrát podržel při obrovských šancích soupeře gólman Harásek. Druhá půle byla fotbalově slabší, Šimčík zužitkoval důraz Juřeny a vstřelil třetí branku, Litenčice sice dorážkou zblízka snížily, poslední slovo měl ale Juřena, jenž po přihrávce Šipoše prostřelil brankáře.

18.2. - 21.2. soustředění Horní Lideč

neděle 28. 2 v 15:00 hod., UT Morkovice:  TJ Počenice-Tetětice - Měrovice  5:1 (2:0) branky: Štolfa, Zbořil, Šimčík, Tesák, Majda
      Utkání začalo zostra. Harásek fauloval za hranicí vápna a rozhodčí jej nevyloučil jen proto, že oslabení mužstva o brankáře by zápas nesplnil charakter přípravy. Do vedení jsme se dostali po přihrávce Šimčíka a střele Štolfy vnějším nártem z vápna k tyči. Druhou branku přidal zblízka po kombinaci s Kunčarem Vl. Zbořil. Po změně stran Měrovice snížily, když útočník využil nedorozumění našeho brankáře s obranou, na 3:1 ale zvýšil Šimčík, jehož centr zapadl k zadní tyči soupeřovi brány. Zenedlouho Jánský vybojoval míč na brankáři, předložil Tesákovi, který do prázdné brány vstřelil čtvrtou branku. Skóre utkání pečetil po individuální akci Majda, pro něhož to byla první branka v prvním utkání v počenickém dresu.

neděle 6.3. v 11:00 hod, UT Morkovice: TJ Počenice-Tetětice - Pačlavice B  3:5 (3:3) branky: Tesák 2, Klapil
    Důrazným presinkem nás soupeř v prvních minutách donutil k chybám, ze kterých jsme inkasovali dvě branky. Vzápětí jsme vyrovnali. První gól vstřelil Tesák a po příhře Tesaře krásně skóroval Klapil. Ještě do poločasu jsme šli do vedení, opět Tesař vysunul Tesáka, jenž se zbavil obránce a zblízka umístil míč k tyči. Bohužel po chybě Cigánka soupeř do prázdné brány vyrovnal na 3:3. Po změně stran Pačlavice z rychlých protiútoků do otevřené obrany vstřelily ještě další dva góly. Navíc několik jejich gólových šancí chytil brankář Šesták

sobota 12.3. v 17:00 hod., UT Hulín: TJ Počenice-Tetětice - Záhlinice  5:2 (1:0) branky: Tesák 3, Šimčík, Juřena
     Utkání jsme měli celou dobu pod kontrolou. Soupeř se dostal do šancí hlavně ve druhém poločase, kdy naše ostražitost polevila, inkasované branky však znamenaly jen kosmetickou úpravu výsledku. První branku vstřelil Tesák, jenž po poločase přidal další dva góly. Po chybě obrany skóroval i Šimčík. Při čtyřgólovém vedení jsme dovolili Záhlinicím dvěma brankami korigovat, tečku za utkáním však udělal pátým gólem Juřena, který z úhlu přeloboval brankáře soupeře.

neděle 20.3. v 14:00 hod., UT Hulín: TJ Počenice-Tetětice - Admira Hulín  2:4 (1:2) branky: Šimčík, Tesák
     Proti silnému soupeři jsme v improvizované sestavě rozhodně nezklamali. Admira se dostala do vedení dvěma góly po střelách z vápna, my jsme odpověděli po ose Tesák-Hrušák- Šimčík, kdy posledně jmenovaný zblízka snížil na 1:2. Ještě do poločasu se předvedl náš brankář Hrabal, který chytil dva samostatné nájezdy. Jinak naše defenzíva fungovala spolehlivě a zvlášť ve druhé půli si Admira příliš šancí nevytvořila. Náš tým vyrovnal v 60. minutě, Šimčík vybojoval pro Hrušáka, ten nalezl Tesáka, jenž prostřelil brankáře. Další gól Tesáka nám pro předchozí sporný faul Šimčíka nebyl uznán. Sudí v 70. minutě daroval soupeři penaltu, kterou Hrabal vyrazil na roh, zanedlouho ale rychlý útočník obešel i Hrabala a zvýšil na 3:2. Poté neproměnil Šimčík 100% příležitost z malého vápna a další branka nám nebyla pro ofsaid uznána. Těsně před koncem pak Admira z další penalty stanovila na konečných 4:2.

sobota 26.3. v 15:00 hod., Rataje: Rataje - TJ Počenice-Tetětice  3.3 (2:0) branky: Šimčík 2, Štolfa
     Generálka na sezónu se nám příliš nevydařila. S vedoucím celkem III. třídy jsme nezklamali ani tak výsledkově, jako herně. První půle byla z naší strany tragická a záslouženě jsme prohrávali po dorážce zblízka a střele z vápna 0:2. Ve druhém poločase jsme snížili, když po přihrávce J. Barneta lobem přes brankáře skóroval Šimčík. Rataje vstřelili třetí branku po rohovém kopu, poté jsme dali Šimčíkem kontaktní gól na 2:3, za obranu ho krásně vyslal Štolfa. Domácí v závěrečné fázi zahodili neuvěřitelné množství gólových šancí, většinou je vychytal výborný Hrabal. V posledních minutách jsme pak po solidní kombinační akci, na jejímž konci stál Štolfa,vyrovnali na 3:3.