Aktuální počasí

Počasí dnes:

14. 12. 2019

zatazenosde

Bude oblačno až zataženo, místy přeháňky nebo slabý déšť, od 500m srážky sněhové. Denní teploty 3 až 7°C. Noční teploty 2 až -2°C.

Stanislav Juřena, asistent trenéra Počenic:
     S postavením v tabulce ani bodovým ziskem po podzimní části nemůžeme být spokojeni. V létě jsme zahájili nutnou přestavbu kádru a přičteme-li k tomu několik zraněných během letní pauzy, nebo krátce po ní, jednalo se o citelný zásah do kostry týmu. Předváděli jsme nestabilní výkony a bohužel mnohdy ustoupili od hry, kterou bychom se chtěli prezentovat, být v pohybu, napadat, využívat křídelní prostory. Na většinou herně solidní domácí zápasy, jsme nedokázali navázat na hřištích soupeřů, což dokonale ilustrovalo vynikající představení a výhra s Němčicemi versus následná porážka na půdě Zborovic, po mizerném, bezkrevném výkonu. Ideálně nefungovala obranná ani útočná fáze, důkazem je záporné skóre 20:29. Závěr podzimu jsme i vinou úzkého kádru dohrávali spíše silou vůle. Z jednotlivců bych rád vyzdvihl spolehlivého Tesáka v bráně, důrazného O. Kunčara v obraně, dvojici M. Pajgr, O. Novotný v záloze a P. Súkupa v útoku. Samostatná kapitola je pak náš předseda J. Hrušák, který nese na svých bedrech nejen chod klubu, ale i přes svůj mírně pokročilý fotbalový věk, je stále platný jako hráč a dokáže kvalitně alternovat na každém postu v sestavě. V zimě nás společně čeká penzum práce a snad i celková konsolidace. Závěrem bych chtěl poděkovat všem našim fanouškům za jejich podporu a přízeň.

Tučapy - TJ Počenice-Tetětice 3:1 (2:0)

Josef Hrušák, předseda Počenic:
     Nebylo nám moc platné, že jsme celý první poločas byli lepší, když jsme po 45 minutách prohrávali po rychlých brejcích soupeře 0:2. Nedali jsme šance Batíkem. Po přihrávce Štolfy trefil Súkup tyč a celkově velmi dobrý zápas odchytal domácí brankář. Po změně stran vyrovnaná hra přinesla po gólu na každé straně. Tučapy pohodlně z penalty zvýšily na 3:0. My jsme dokázali jen kosmeticky upravit skóre, když Štolfův trestný kop zapadl ke vzdálenější tyči soupeřovy brány.